pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Nasza dziewczynka (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: Pudełko CD
EAN: 9788382804102
Data: 2023-01-26
34.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

To zwyczajne popołudnie, gdy wychodzę przez drzwi kuchenne na patio, żeby sprawdzić, co u mojej pasierbicy, Mii, która pływa w basenie. Ale nie ma jej. Serce zamiera mi w piersi, gdy widzę otwartą tylną bramkę. Byłam kilka metrów dalej. Dlaczego nie słyszałam jej krzyków
KTO ZABRAŁ NASZĄ DZIEWCZYNKĘ
Mój mąż nie rozumie, jak mogłam pozwolić na to, żeby nasza córka zniknęła. Widzę, że śledczy mi nie wierzą. Uważają mnie za złą macochę.

Detektyw ciągle pyta mnie, co robiłam przez te pięć minut, kiedy Mia zniknęła. Ale nie mogę zdradzić jej mojego sekretu. Nigdy nie byłyśmy z Mią blisko i czasami doprowadzała mnie do szału, ale nigdy bym jej nie skrzywdziła.

MUSICIE MI PO PROSTU UWIERZYĆ.

***
Będzie was trzymać w ciągłej niepewności, aż do ostatniej strony! -  goodreads.

***
Przygotujcie się, że jak już zaczniecie czytać, to przepadniecie - Net Galley.

***
Pokochałam tę książkę! Podobały mi się postacie, historia była niesamowita, a zakończenie zwaliło mnie z nóg - goodreads.

***
Z pewnością polecam tę książkę każdemu, kto lubi thrillery psychologiczne. To obowiązkowa pozycja na liście lektur - Net Galley.

Audiobook „Nasza dziewczynka (CD mp3)” - oprawa Pudełko CD - Wydawca: Storybox. Cena 34.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.