pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Idealna niania (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2022
EAN: 9788382801361
Data: 2022-12-02
37.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

MŁODA KOBIETA PRZYJMUJE OFERTĘ PRACY JAKO NIANIA U BARDZO ZAMOŻNEJ RODZINY.

Myśli, że znalazła przepustkę do lepszego życia. Nie może bardziej się mylić...

Gdy Sarah Larsen znajduje ogłoszenie na tablicy korkowej w lobby budynku, w którym mieszka, jedno spojrzenie na adres mówi jej, że to szansa, by zmienić swoje życie. Praca zdaje się być jak marzenie: luksusowy apartament w Upper West Side w Nowym Jorku; pensja, która dodaje kilka zer do jej obecnych wpływów; cudowna matka, która jest bardziej jak przyjaciółka niż potencjalna szefowa. Jest przepełniona radością, gdy oferują jej stanowisko i bez zastanowienia podpisuje klauzulę poufności.

Niestety z czasem sprawy się komplikują. W rodzinie Birdów jest coś bardzo dziwnego. Dlaczego piękna pani Bird nigdy nie wychodzi z apartamentu sama I co się stało z poprzednią nianią
Wkrótce okazuje się, że dziwne zachowania Birdów to coś więcej niż ekscentryczność zamożnych ludzi. Jednak wtedy jest już za późno i Sarah nie ma jak szukać pomocy. W końcu kluczowa jest dyskrecja.

Audiobook „Idealna niania (CD mp3)” - Wydawca: Storybox. Cena 37.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.