pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Żałobnica

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2022
EAN: 9788367461122
Data: 2023-02-24
26.10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy. Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo. Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu.

Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety, skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości. I zrobi to.

Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret...

***
Historia Żałobnicy mną zawładnęła! Robert Małecki pociąga za te sznurki wyobraźni, które sprawiają, że przepadamy na dobre! - Sonia Bohosiewicz.

***
Paranoiczny i oniryczny thriller, w którym powolne odkręcanie pozacieranej taśmy pamięci głównej bohaterki okazuje się fascynujące... - Marta Bratkowska, Książki. Magazyn do Czytania .

***
Robert Małecki potwierdza Żałobnicą, że gra w kryminalnej Lidze Mistrzów, do której niewielu pisarzy ma wstęp - Piotr Bratkowski, Newsweek .

Audiobook „Żałobnica” - Wydawca: Storybox. Cena 26.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.