pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Zazdrość

autor:

Jo Nesbo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dolnośląskie
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788327161406
Data: 2021-09-13
28.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Śledczy z Aten zostaje wezwany do zbadania sprawy zaginięcia niemieckiego turysty na wyspie Kalimnos. W swojej karierze policjanta zyskał renomę, analizując zabójstwa pod kątem motywu zazdrości. Czy i tym razem intuicja go nie zawiedzie?
Kierowca taksówki znajduje na tylnym siedzeniu auta kolczyk. Łudząco podobną parę kolczyków kupił w prezencie swojej żonie. Czyżby ta błyskotka należała do niej? Ale w takim razie skąd się tam wzięła? Niepokojące pytania, zważywszy, że pojazd należy do jego szefa?
Pasażerka lecąca z Nowego Jorku do Londynu postanawia rozstać się z życiem po odkryciu, że mąż ma romans z jej najlepszą przyjaciółką. Czy rozmowa z człowiekiem, który siedzi obok niej w samolocie, zmieni decyzję kobiety?
Bohaterowie zbioru opowiadań Zazdrość doświadczają gwałtownych uczuć. Nesbo w typowy dla siebie sposób konfrontuje czytelnika z nieprzewidywalnymi skutkami zazdrości, pożądania i zdrady. I jak zawsze zaskakuje.

Audiobook „Zazdrość” - oprawa CD - Wydawca: Dolnośląskie. Cena 28.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.