pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Testy dla kandydatów na studia medyczne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 100 s.
Wymiar: 240x168 mm
EAN: 9788375254419
ISBN: 978-83-7525-441-9
Data: 2021-03-05
18.20  19.13  0.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Seria Testy Ogólne i Specjalistyczne z Języka Polskiego jako Obcego Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców Uniwersytetu Łódzkiego
jest pracą zbiorową doświadczonych wykładowców, zatrudnionych w ośrodku akademickim, który nieprzerwanie od 1952 roku kształci cudzoziemców z całego świata. Niektórzy z nich uczą się w Łodzi języka polskiego ogólnego, inni przez rok przygotowują się językowo do podjęcia studiów wyższych. Ci drudzy m.in. kandydaci na studia humanistyczne, prawnicze, ekonomiczne, medyczne, techniczne poznają, obok odmiany standardowej, także specjalistyczną odmianę polszczyzny, zgodną z wybranym kierunkiem studiów.
Teksty i testy zgromadzone w poszczególnych zeszytach serii pomogą uczącym się języka polskiego w różnych jego odmianach rozwinąć kompetencję leksykalną oraz sprawdzić kompetencje w zakresie rozumienia ze słuchu, pisania, czytania, poprawności gramatycznej, komunikacji językowej (od poziomu A1 do poziomu C2).
Każdy zeszyt testów może służyć do pracy w klasie z pomocą nauczyciela, jak też do pracy samodzielnej w domu. Można też przypuszczać, że niektóre z zeszytów będą wykorzystywane jako podręczniki, szczególnie na kursach językowych dla studentów zagranicznych wybierających się na studia w polskich uczelniach lub pragnących podjąć pracę w Polsce. Autorzy starali się. by teksty i zadania testujące sprawności językowe i kompetencję gramatyczno-leksykalną były ciekawe, a praca z nimi zachęcała do dyskusji i refleksji językowej. A także by dawała przyjemność.
prof. UŁ dr hab. Grażyna Zarzycka (redaktor serii)

Podręcznik „Testy dla kandydatów na studia medyczne” - oprawa miękka - Wydawca: Uniwersytetu Łódzkiego. Cena 18.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Pielęgniarstwo neurologiczne - okładka książki

Pielęgniarstwo neurologiczne

Krystyna Jaracz, Izabela Domitrz (red.)
Celuję w C2. Zbiór zadań do egzaminu - okładka podręcznika

Celuję w C2. Zbiór zadań do egzaminu certyfikatowego...

Anna Butcher, Iwona Janowska, Grażyna Przechodzka, Grażyna Zarzycka
Na łamach prasy cz. 1 - okładka podręcznika

Na łamach prasy cz. 1

Bogusław Kubiak