pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Dydaktyka i metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i drugiego
podręcznik:

Dydaktyka i metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i drugiego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Naukowe PWN
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 454 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301214296
ISBN: 978-83-0121-429-6
Data: 2020-10-22
61.66  69.00  7.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Książka stanowi wprowadzenie do dyscypliny określanej mianem glottodydaktyki polonistycznej w jej wymiarze teoretycznym oraz praktycznym.

Ma charakter podręcznika akademickiego, przygotowanego częściowo w formie wykładu uniwersyteckiego oraz w formacie aktywności dydaktyczno-pedagogicznych i studiów przypadku do zrealizowania na zajęciach o charakterze seminaryjno-konwersatoryjnym.

Zawartość i format książki skorelowane są z wymaganiami sformułowanymi w obecnych i przygotowywanych standardach kształcenia nauczycieli oraz realizowanymi programami kształcenia glottodydaktyków polonistycznych w ramach studiów podyplomowych w różnych polskich ośrodkach akademickich.

Pod względem treści obejmuje całościowy przegląd rozwoju glottodydaktyki polonistycznej oraz wskazuje kierunki rozwoju konkretnych kompetencji dydaktyczno-metodycznych w odniesieniu do nauczania podsystemów polszczyzny oraz rozwijania kompetencji językowych.

Książka jest adresowana do studentów wszystkich ścieżek kształcenia nauczycieli języka polskiego jako obcego i drugiego. Ważnym odbiorcą będą także czynni zawodowo nauczyciele i lektorzy języka polskiego jako obcego zainteresowani podnoszeniem swoich kwalifikacji. Częściowo seminaryjny charakter publikacji umożliwi jej wykorzystywanie także w ramach różnych form doskonalenia oferowanych czynnym zawodowo polonistom.

Podręcznik „Dydaktyka i metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i drugiego” - oprawa miękka - Wydawca: Naukowe PWN. Cena 61.66 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Przemysław E. Gębal, Władysław T. Miodunka - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Po Polsku 1 - zeszyt ćwiczeń w.2020 - okładka podręcznika

Po Polsku 1 - zeszyt ćwiczeń w.2020

Małgorzata Małolepsza, Aneta Szymkiewicz
Po Polsku 1 - podręcznik studenta - okładka podręcznika

Po Polsku 1 - podręcznik studenta w.2020

Małgorzata Małolepsza, Aneta Szymkiewicz
Produkty podobne: