pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Organizacja i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych. Podręcznik...
podręcznik:

Organizacja i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych. Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik pojazdów samochodowych M.42. Technikum

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 188 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788320619676
ISBN: 978-83-2061-967-6
Data: 2016-06-06
32.69  42.00  9.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Organizacja i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych. Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik pojazdów samochodowych M.42. Technikum - Urszula Jastrzębska - opis podręcznika:

W bogato ilustrowanym podręczniku omówiono zagadnienia z zakresu organizacji i nadzorowania obsługi pojazdów samochodowych. Przedstawiono w nim organizację przedsiębiorstwa samochodowego i procesu obsługowo-naprawczego, sposoby gospodarowania częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami, zasady recyklingu i postępowania z odpadami użytkowymi, elementy wyposażenia serwisu, systemy zarządzania jakością w przedsiębiorstwie samochodowym, metody analizy pracy serwisu oraz podstawy posługiwania się dokumentacją serwisową. Materiał nauczania uzupełniono praktycznymi przykładami oraz opisami przykładowych programów komputerowych stosowanych w przedsiębiorstwach samochodowych. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania i ćwiczenia kontrolne, umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania podanych wiadomości. Podręcznik przystosowano do wykorzystania przez kolejne roczniki uczniów (tzw. podręcznik wieloletni). Wchodzi on w skład zestawu podręczników przygotowywanego przez WKŁ zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodach (z 2012 roku).

Odbiorcy: uczniowie techników samochodowych kształcący się w zawodzie technika pojazdów samochodowych (311513) i zdobywający kwalifikację M.42 Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych, jak również osoby zdobywające tę kwalifikację w ramach kształcenia indywidualnego i zajmujące się praktyczną działalnością w zakresie obsługi pojazdów samochodowych.

Nr ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 20/2016

Podręcznik „Organizacja i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych. Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik pojazdów samochodowych M.42. Technikum” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. Cena 32.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Organizacja i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych. Podręcznik..."
Urszula Jastrzębska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Żywienie i usługi gastronomiczne - okładka podręcznika
Żywienie i usługi gastronomiczne cz. VI. Zasady... Anna Kołłajtis-Dołowy, Katarzyna Kozłowska, Barbara Pietruszka
Obsługa turystyczna cz. 3. Organizacja - okładka podręcznika
Obsługa turystyczna cz. 3. Organizacja imprez... Agnieszka Swastek, Dorota Sydorko-Raszewska