pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych cz....
Książki »
Książki »
podręcznik:

Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych cz. 2. Wyposażenie elektroniczne. Technik pojazdów samochodowych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 380 s.
Wymiar: 165x238 mm
EAN: 9788320619171
ISBN: 978-83-2061-917-1
Data: 2013-08-29
43.56  56.00  12.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Podręcznik Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych jest dopuszczony do użytku szkolnego na poziomie technikum i szkoły policealnej i przeznaczony do kształcenia w zawodzie technik pojazdów samochodowych. Podręcznik zawiera treści nauczania w zakresie części kwalifikacji M.12. Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych i może być wykorzystywany do kształcenia w zawodach TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH i ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH według nowej podstawy programowej kształcenia w zawodach z 2012 roku.

Druga część podręcznika poświęconego wyposażeniu elektrycznemu i elektronicznemu pojazdów samochodowych. Charakterystyczną cechą tego podręcznika jest połączenie wiadomości teoretycznych dotyczących budowy i działania poszczególnych zespołów i układów z praktycznymi informacjami o typowych niesprawnościach, diagnostyce, obsłudze i naprawie. W książce opisano między innymi układy elektroniczne stosowane w pojazdach, podstawy mechatroniki samochodowej, układy zapłonowe, oświetlenie pojazdów, pokładowe urządzenia kontrolno-pomiarowe, układy sterowania wtryskiem paliwa, instalacje gazowe pojazdów samochodowych, pokładowe systemy diagnostyczne OBD, układy regulacji i stabilizacji dynamiki jazdy oraz dodatkowe wyposażenie elektryczne i elektroniczne. Po każdym rozdziale zamieszczono pytania kontrolne i zadania do samodzielnego rozwiązania, mające pomóc w ugruntowaniu nabytej wiedzy.

Podręcznik „Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych cz. 2. Wyposażenie elektroniczne. Technik pojazdów samochodowych” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. Cena 43.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych cz...."
Krzysztof Pacholski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Silniki pojazdów samochodowych. - okładka książki
Silniki pojazdów samochodowych. Podręcznik do... Mirosław Karczewski, Leszek Szczęch, Grzegorz Trawiński
Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. - okładka podręcznika
Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Szkoła... Piotr Fundowicz, Mariusz Radzimierski, Marcin Wieczorek
Diagnostyka pojazdów samochodowych. - okładka książki
Diagnostyka pojazdów samochodowych. Szkoła ponadgimnazjalna.... Marian Dąbrowski, Stanisław Kowalczyk, Grzegorz Trawiński
Pracownia diagnostyki pojazdów - okładka książki
Pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych.... Przemysław Kubiak, Marek Zalewski
Naprawa pojazdów samochodowych. - okładka książki
Naprawa pojazdów samochodowych. Kwalifikacja M.18.2.... Seweryn Orzełowski, Stanisław Kowalczyk
Produkty podobne:
Gastronomia. Tom 1. Wyposażenie - okładka podręcznika
Gastronomia. Tom 1. Wyposażenie i zasady bezpieczeństwa... Agnieszka Kasperek, Marzanna Kondratowicz