pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń
podręcznik:

Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 712 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788302171994
ISBN: 978-83-0217-199-4
Data: 2019-01-25
61.12  61.80  0.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń - opis podręcznika:

Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik mechatronik z 2017 roku!
Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik mechatronik, przybliżający materiał z zakresu kwalifikacji EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych.
Źródło rzetelnej wiedzy i pomoc w opanowaniu umiejętności praktycznych dotyczących budowy oraz zastosowania urządzeń i systemów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych.
Autorzy zapoznają ucznia z zasadami BHP oraz podstawami rysunku technicznego, materiałoznawstwa i technologii maszyn, a także montażu podzespołów i zespołów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych.
Wiadomości teoretyczne zilustrowano wieloma przykładami, zrzutami ekranowymi i zdjęciami przybliżającymi omawiane zagadnienia. Rozmaite ćwiczenia stwarzają wiele możliwości sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności.
Zapewnione dobre przygotowanie do egzaminu zawodowego w zakresie kwalifikacji EE.02!
Autorzy podręcznika to twórcy wielu publikacji z mechatroniki i nauczyciele przedmiotów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej.

Podręcznik „Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 61.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]