pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Projektowanie urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja E.19.2. Podręcznik do nauki zawodu. Technik mechatronik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 166 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788302167720
ISBN: 978-83-0216-772-0
Data: 2017-08-16
49.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Pierwszy w Polsce podręcznik w tej dziedzinie opracowany dla szkół średnich!
Podręcznik zawiera materiał z zakresu drugiej części kwalifikacji E.19. Projektowanie urządzeń i systemów mechatronicznych i przygotowuje do wykonywania zawodu technik mechatronik.

Jest doskonałym, bogatym źródłem wiedzy z podstaw mechatroniki i pomaga kształtować umiejętności dotyczące: hydrauliki i pneumatyki, zasad BHP, opisu graficznego procesów technologicznych, symboli stosowanych w diagramach funkcyjnych, doboru podzespołów urządzeń i systemów mechatronicznych, oprogramowania stosowanego w projektowaniu urządzeń mechatronicznych. Przedstawia też przykładowe projekty układów sterowania tych urządzeń.

Duża liczba ćwiczeń, zrzutów ekranowych i ilustracji pomaga w zrozumieniu specjalistycznych zagadnień.

Podręcznik zapewnia rzetelne przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje przyszłych techników mechatroników. Jego autor to doświadczony nauczyciel przedmiotów zawodowych z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej.

Podręcznik „Projektowanie urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja E.19.2. Podręcznik do nauki zawodu. Technik mechatronik” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 49.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]