pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
podręcznik:

Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja EE.03 Podręcznik do nauki zawodu cz. 2. Technik elektronik. Elektronik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788302173561
ISBN: 978-83-0217-356-1
Data: 2018-09-03
45.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja EE.03 Podręcznik do nauki zawodu cz. 2. Technik elektronik. Elektronik - Piotr Golonko - opis podręcznika:

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodach elektronik i technik elektronik z zakresu kwalifikacji EE.03 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych).

Podręcznik poświęcony zagadnieniom wykonywania instalacji wraz z montażem urządzeń elektronicznych. Autor omówił w nim, jak należy przygotowywać przewody i wyznaczać ich trasy do instalowanych urządzeń elektronicznych. Opisał sposoby wykonywania instalacji natynkowych i podtynkowych oraz połączeń mechanicznych i elektrycznych instalowanych urządzeń. Zaprezentował również wiedzę dotyczącą uruchamiania instalacji urządzeń elektronicznych oraz lokalizowania i usuwania usterek.

Liczne rysunki i zdjęcia ułatwią uczniowi zrozumienie opisanych treści.

Podręcznik jest dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię techniczną stosowaną w branży oraz wykaz najważniejszych terminów i pojęć technicznych w językach polskim angielskim i niemieckim.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja..."
Piotr Golonko - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: