pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Podstawy elektroniki w praktyce cz. 2. Podręcznik do nauki zawodu. Branża elektroniczna, informatyczna i elektryczna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788302167805
ISBN: 978-83-0216-780-5
Data: 2017-06-12
63.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Część 2. podręcznika przeznaczonego do nauki zawodów: technik mechatronik, technik elektryk, technik informatyk, technik elektronik.

Kandydaci do zawodów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej znajdą tu rzetelną wiedzę dotyczącą: klasyfikacji i parametrów filtrów, układów kształtujących, układów prostowniczych, stabilizatorów, układów zasilających, powielaczy napięcia, sprzężenia zwrotnego, wzmacniaczy, generatorów, przetworników A/C i C/A.

Zaletą publikacji jest połączenie wiedzy z praktyką - liczne zdjęcia, przykłady i ćwiczenia pokazują zastosowanie poznawanych wiadomości teoretycznych.

Doskonała pomoc w opanowaniu umiejętności wymaganych na egzaminie zawodowym!
Autorka Anna Tąpolska to wieloletnia nauczycielka przedmiotów zawodowych z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej, egzaminatorka OKE i rzeczoznawczyni MEN.

Podręcznik „Podstawy elektroniki w praktyce cz. 2. Podręcznik do nauki zawodu. Branża elektroniczna, informatyczna i elektryczna” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 63.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.