pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Monter maszyn i urządzeń. Podręcznik do nauki zawodów technik mechanik,...
podręcznik:

Monter maszyn i urządzeń. Podręcznik do nauki zawodów technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń. Kwalifikacja M.17.1. Technikum, Zasadnicza szkoła zawodowa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788302146732
ISBN: 978-83-0214-673-2
Data: 2014-12-05
50.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Podręcznik do nauki zawodów technik mechanik oraz mechanik - monter maszyn i urządzeń. Realizuje treści z zakresu pierwszej części kwalifikacji M. 17 (Montaż maszyn i urządzeń). W książce omówione zostały m.in.: metody montażu maszyn i urządzeń, rodzaje narzędzi i przyrządów do prac montażowych, sposoby przygotowania części maszyn i urządzeń do montażu, montaż układów hydraulicznych i pneumatycznych sposoby oceny jakości wykonywanych prac.

Treści uzupełniono licznymi ćwiczeniami, przykładami oraz schematami ilustrującymi omawiane zagadnienia. Pytania i zadania na końcu działów i rozdziałów zostały tak dobrane, by nauczyć uczniów dostrzegania i rozwiązywania problemów oraz inspirować ich do samodzielnej pracy.

Podręcznik „Monter maszyn i urządzeń. Podręcznik do nauki zawodów technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń. Kwalifikacja M.17.1. Technikum, Zasadnicza szkoła zawodowa” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 50.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Józef Zawora - autor m.in.:
Produkty podobne: