pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Kwalifikacja EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń...
podręcznik:

Kwalifikacja EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci Podręcznik cz. 1. Urządzenia techniki komputerowej. Technik informatyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788328338647
ISBN: 978-83-2833-864-7
Data: 2017-09-26
Cena wydawcy: 37.95 złpozycja niedostępna

Kwalifikacja EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci Podręcznik cz. 1. Urządzenia techniki komputerowej. Technik informatyk - Tomasz Kowalski, Tomasz Orkisz - opis podręcznika:

Technik informatyk to specjalista, który swobodnie porusza się po meandrach komputerowego świata. Samodzielne złożenie i optymalizacja sprzętu, bezbłędny dobór najważniejszych komponentów i dostosowanie maszyny wraz z urządzeniami peryferyjnymi zgodnymi z wymaganiami docelowego użytkownika nie stanowią dla niego problemu.

Z tym podręcznikiem adepci nauki o komputerach zdobędą wiedzę teoretyczną niezbędną do dalszego kształcenia oraz praktyczne umiejętności, które bardzo przydadzą im się w życiu zawodowym.

Wystarczy otworzyć podręcznik we właściwym miejscu, by zetknąć się z pojęciem informacji cyfrowej oraz wybranymi elementami elektronicznymi, stosowanymi w urządzeniach techniki komputerowej. Uczniowie poznają także różne rodzaje pamięci masowej oraz interfejsy równoległe i szeregowe. Nauczą się dokonywać wyboru najefektywniejszej karty graficznej, podsystemu audio oraz sposobu zasilania zestawu. Praktyczne informacje na temat tworzenia kosztorysów napraw i przeglądów czy sposobów odzyskiwania danych okażą się dla nich bezcenne w przyszłej pracy. Książka jest zgodna z nową podstawą programową kształcenia zawodowego.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Kwalifikacja EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń..."
Tomasz Kowalski, Tomasz Orkisz - autor m.in.:
Mędrzec kaźni - okładka książki
Mędrzec kaźni Tomasz Kowalski;
Mędrzec kaźni - okładka książki
Mędrzec kaźni Tomasz Kowalski;
Szekspir. Teoria lancasterska - - okładka książki
Szekspir. Teoria lancasterska - domysły i fakty Krzysztof Kozłowski (red.), Tomasz Kowalski;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Kwalifikacja EE.08 cz.4 HELION - okładka podręcznika
Kwalifikacja EE.08 cz.4 HELION Barbara Halska, Paweł Bensel
Produkty podobne:
Kwalifikacja EE.08 cz.4 HELION - okładka podręcznika
Kwalifikacja EE.08 cz.4 HELION Barbara Halska, Paweł Bensel