pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Jutro pójdę w świat. Szkoła podstawowa. Język polski 4. Zeszyt ćwiczeń

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788302167454
ISBN: 978-83-0216-745-4
Data: 2017-09-06
23.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

W zeszycie ćwiczeń uczeń znajdzie ćwiczenia przygotowujące do pisania różnych form wypowiedzi. Dzięki publikacji nauczy się także rozpoznawać pojęcia z teorii literatury, zapozna się z wieloma zagadnieniami dotyczącymi kultury i mediów oraz sprawdzi swoją znajomość gramatyki i ortografii.

Każda dziedzina jest wydzielona w odrębnym rozdziale, a części językowa i ortograficzna mają własną szatę kolorystyczną spójną z resztą podręcznika. Takie rozwiązanie sprzyja porządkowaniu wiedzy i ułatwia odszukanie potrzebnych informacji.

W zeszycie znajduje się wiele różnorodnych ćwiczeń, zarówno łatwiejszych, jak i trudniejszych, co daje nauczycielowi możliwość indywidualizacji nauczania. Z zeszytem ćwiczeń można pracować na lekcji oraz samodzielnie w domu. Tematy nie łączą się ściśle z treściami literackimi, dlatego publikacja może posłużyć do pracy z różnymi podręcznikami.

Zadania z dowcipnymi rysunkami, kolorowanki i krzyżówki tworzą atmosferę dobrej zabawy, jednocześnie zachęcają do samodzielnej pracy i motywują do nauki.

Rozdziały:
Formy wypowiedzi
Co się kryje w tekście literackim?
Kultura i media
Świat fantazji
Kraina języka
Zakręty ortografii

Podręcznik „Jutro pójdę w świat. Szkoła podstawowa. Język polski 4. Zeszyt ćwiczeń” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 23.43 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.