pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Przyroda 4. Szkoła podstawowa. Zeszyt ćwiczeń

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 165x245 mm
EAN: 9788302168901
ISBN: 978-83-0216-890-1
Data: 2017-09-06
23.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Zeszyt ćwiczeń jest skorelowany z podręcznikiem, a zadania w pełni dostosowano do nowej podstawy programowej, co zapewnia realizację obowiązkowego materiału nauczania.

Zróżnicowane i ciekawe ćwiczenia do każdej lekcji z podręcznika - otwarte, zamknięte, wzbogacone grafikami - aktywizują uczniów, pomagają uporządkować wiadomości i utrwalić wiedzę. Zadania o różnym stopniu trudności pozwalają na doskonalenie umiejętności uczniów na każdym poziomie. Dodatkowe zadania powtórzeniowe po każdym dziale umożliwiają systematyczną naukę.

W publikacji przewidziano również odpowiednią ilość miejsca na odpowiedzi ucznia, dzięki czemu nie musi on sięgać po dodatkowy zeszyt.

Wyodrębnione karty obserwacji do zajęć terenowych zachęcają do zajęć na świeżym powietrzu i są pomocne w odpowiednim przeprowadzeniu tego typu lekcji.

Zeszyt ćwiczeń w pełni uwzględnia wszystkie zmiany wprowadzone w nowej podstawie programowej:
- zmodyfikowano kolejność przedstawianych zagadnień;
- dodano tematy zawierające treści nowe w podstawie programowej (część treści geograficznych);
- usunięto zagadnienia, których obecnie nie ma w podstawie;
- dodano karty obserwacji do zajęć terenowych;
- tematy z biologii i geografii przedstawiono jako wprowadzenie do nauki tych przedmiotów w klasach 6-8 szkoły podstawowej.

Podręcznik „Przyroda 4. Szkoła podstawowa. Zeszyt ćwiczeń” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 23.43 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.