pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Program edukacyjny dla dzieci Progres (6-15 lat)

Dane szczegółowe:
Producent: L.K. Avalon
EAN: 5907595771719
Data: 2014-09-10
48.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis Gry/Programu:

Progres jest narzędziem wspierającym wszechstronny rozwój funkcji odpowiedzialnych za szybką i efektywną naukę dzieci i młodzieży. Posiada atrakcyjną formę poprzez wykorzystanie nowoczesnego środka edukacyjnego jakim jest komputer. Rozwój oparty o zabawę i współzawodnictwo, wyzwala pozytywne emocje, pozwala odnieść sukces, podnosi motywację i chęć do dalszego działania.

Kierowany jest do uczniów w wieku 6-15 lat w celu podniesienia umiejętności szkolnych, zapobiegania deficytom, osiągania sukcesów, podnoszenia motywacji do zdobywania wiedzy w sposób szybki i trwały. Ćwiczenia i zadania są formą treningu, który wydobywa potencjał intelektualny dziecka i rozwija go wszechstronnie.

Ćwiczenia kształtują: umiejętności językowe czytanie i słuchanie ze zrozumieniem zdolności wzrokowo-słuchowe wyobraźnię koncentrację uwagi spostrzegawczość i szybkość reakcji myślenie logiczne umiejętności pamięciowe liczenie i myślenie matematyczne Fragment recenzji: Tak więc program Progres autorstwa D.Rudzińskiej Friedel jest niewątpliwie programem wspierającym rozwój dzięki tworzeniu odpowiednich warunków oraz stosowaniu konkretnych oddziaływań terapeutycznych. Warto również podkreślić iż odbiorcami programu jest bardzo szeroka grupa uczniów - zarówno jeśli chodzi o rodzaj problemu szkolnego ucznia, jego nasilenie jak i wiek ewentualnych użytkowników. dr. Iwona Lindyberg Uniwersytet Gdański Zawartość merytoryczna jest wynikiem zbierania wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, ze specyficznymi i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi jak również z dziećmi wybitnie zdolnymi. Program realizuje zadania Treningu Globalnego Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży.

Jest narzędziem do osiągania sukcesu, jakim jest wszechstronny rozwój ucznia i jego umiejętności. Program jest przeznaczony do wykorzystania zarówno w szkole jak i w warunkach domowych.

Wymagania sprzętowe: komputer typu PC z procesorem 1 GHz i systemem operacyjnym Windows XP/Vista/7/8.

Gra/Program „Program edukacyjny dla dzieci Progres (6-15 lat)” - oprawa CD - Producent: L.K. Avalon. Cena 48.18 zł. Zapraszamy na zakupy!