pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Progres: Matematyka i logiczne myślenie (6-13 lat). Program edukacyjny dla dzieci

Dane szczegółowe:
Producent: L.K. Avalon
EAN: 5907595772020
Data: 2014-09-10
24.98 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis Gry/Programu:

Ciekawe zadania z matematyki dla uczniów szkól podstawowych.

Program Progres jest narzędziem wspierającym wszechstronny rozwój oraz szybką i efektywną naukę dzieci i młodzieży. Posiada atrakcyjną formę poprzez wykorzystanie nowoczesnego środka edukacyjnego jakim jest komputer. Rozwój oparty o zabawę i współzawodnictwo, wyzwala pozytywne emocje, pozwala odnieść sukces, podnosi motywację i chęć do dalszego działania. Zawartość merytoryczna jest wynikiem wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, ze specyficznymi i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi jak również z dziećmi wybitnie zdolnymi. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-13 lat.

Podnosi motywację do nauki Wyzwala zdolności i talenty Różne poziomy trudności do wyboru Zawiera dodatkowo ćwiczenia ruchowe! Ćwiczenia z matematyki uczą: umiejętności matematycznych sprawnego liczenia logicznego myślenia spostrzegawczości i szybkości reakcji sprawności umysłu i zapamiętywania angażowania się w osiągnięcie celu wyrażania uczuć i emocji "Progres: Matematyka i Logiczne Myślenie" to zestaw wyselekcjonowanych ćwiczeń z programu edukacyjnego dla dzieci PROGRES.

FRAGMENT RECENZJI: Tak więc program Progres autorstwa Doroty Rudzińskiej Friedel jest niewątpliwie programem wspierającym rozwój dzięki tworzeniu odpowiednich warunków oraz stosowaniu konkretnych oddziaływań terapeutycznych. Warto również podkreślić iż odbiorcami programu jest bardzo szeroka grupa uczniów - zarówno jeśli chodzi o rodzaj problemu szkolnego ucznia, jego nasilenie jak i wiek ewentualnych użytkowników. dr Iwona Lindyberg Uniwersytet Gdański Wymagania sprzętowe: komputer typu PC z procesorem 1 GHz, system Windows XP/Vista/7/8

Gra/Program „Progres: Matematyka i logiczne myślenie (6-13 lat). Program edukacyjny dla dzieci” - oprawa CD - Producent: L.K. Avalon. Cena 24.98 zł. Zapraszamy na zakupy!