pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Porusz umysł PLUS. Ćwiczenia wzrokowo-słuchowe. Program ogólnorozwojowy dla dzieci

Dane szczegółowe:
Producent: L.K. Avalon
EAN: 5907595771238
Data: 2014-09-12
24.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis Gry/Programu:

Ogólnorozwojowy program komputerowy PORUSZ UMYSŁ narodził się z wiedzy, doświadczeń w pracy i obserwacji rozwoju dzieci. Jest to program komputerowy wspomagający rozwój psychoruchowy dzieci i młodzieży. Kierowany jest do wszystkich w celu podniesienia umiejętności szkolnych, zapobiegania deficytom, osiągania sukcesów, podnoszenia motywacji do zdobywania wiedzy w sposób szybki i trwały. Ćwiczenia i zadania są formą treningu, który wydobywa potencjał intelektualny dziecka i rozwija go wszechstronnie.

Edycja PLUS została wzbogacona o zbiór zeszytów ćwiczeń opracowanych przez mgr Dorotę Rudzińską-Friedel pedagoga i terapeutę, autorkę merytoryczną edukacyjnych programów komputerowych Porusz Umysł oraz Progres. Ćwiczenia stanowią doskonałe rozwinięcie i uzupełnienie zadań zawartych w tych programach.

Ćwiczenia wzrokowo-słuchowe kształtują i rozwijają: spostrzegawczość rozpoznawanie dźwięków i obrazów koncentrację uwagi koordynację wzrokowo-ruchową pamięć wyobraźnię orientację w przestrzeni sprawność fizyczną Dodatkowo w programie znajduje się zestaw ćwiczeń ruchowych! Zawartość merytoryczna jest dziełem specjalistów zajmujących się w praktyce zagadnieniami rozwoju psychoruchowego dzieci i młodzieży. Wieloletnie doświadczenie osób tworzących program zaowocowało jego uniwersalną konstrukcją, pozwalającą na bezproblemowe zastosowanie go zarówno w warunkach domowych jak i szkolnych.

Program powstał z myślą o zastosowaniu go jako pomocy w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej.

Ćwiczenia wzrokowo-słuchowe zawierają wyselekcjonowane ćwiczenia z programu Porusz Umysł Plus.

Wymagania sprzętowe: PC z procesorem 1 GHz, Windows XP/Vista/7/8

Gra/Program „Porusz umysł PLUS. Ćwiczenia wzrokowo-słuchowe. Program ogólnorozwojowy dla dzieci” - oprawa CD - Producent: L.K. Avalon. Cena 24.98 zł. Zapraszamy na zakupy!