pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Progres: Pamięć i koncentracja (6-13 lat). Program edukacyjny dla dzieci

Dane szczegółowe:
Producent: L.K. Avalon
EAN: 5907595772037
Data: 2014-09-10
24.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis Gry/Programu:

Super zadania pamięciowe dla uczniów szkół podstawowych.

Program Progres jest narzędziem wspierającym wszechstronny rozwój oraz szybką i efektywną naukę dzieci i młodzieży. Posiada atrakcyjną formę poprzez wykorzystanie nowoczesnego środka edukacyjnego jakim jest komputer. Rozwój oparty o zabawę i współzawodnictwo, wyzwala pozytywne emocje, pozwala odnieść sukces, podnosi motywację i chęć do dalszego działania. Zawartość merytoryczna jest wynikiem wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, ze specyficznymi i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi jak również z dziećmi wybitnie zdolnymi. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-13 lat.

Podnosi motywację do nauki Wyzwala zdolności i talenty Różne poziomy trudności do wyboru Zawiera dodatkowo ćwiczenia ruchowe! Ćwiczenia pamięciowe uczą: szybkiego i łatwego zapamiętywania koncentracji uwagi kształtują wyobraźnię spostrzegawczości i szybkości reakcji wytrwałości w nauce angażowania się w osiągnięcie celu wyrażania uczuć i emocji "Progres: Pamięć i Koncentracja" to zestaw wyselekcjonowanych ćwiczeń z programu edukacyjnego dla dzieci PROGRES.

FRAGMENT RECENZJI: Tak więc program Progres autorstwa Doroty Rudzińskiej Friedel jest niewątpliwie programem wspierającym rozwój dzięki tworzeniu odpowiednich warunków oraz stosowaniu konkretnych oddziaływań terapeutycznych. Warto również podkreślić iż odbiorcami programu jest bardzo szeroka grupa uczniów - zarówno jeśli chodzi o rodzaj problemu szkolnego ucznia, jego nasilenie jak i wiek ewentualnych użytkowników. dr Iwona Lindyberg Uniwersytet Gdański Wymagania sprzętowe: komputer typu PC z procesorem 1 GHz, system Windows XP/Vista/7/8

Gra/Program „Progres: Pamięć i koncentracja (6-13 lat). Program edukacyjny dla dzieci” - oprawa CD - Producent: L.K. Avalon. Cena 24.98 zł. Zapraszamy na zakupy!