pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Matematyczne Przygody - pudełko programu
Matematyczne Przygody pozycja dostępna
Księgarnia »
Multimedia »
»
Liczę z Reksiem. 6-12 lat. Program edukacyjny
Księgarnia »
Multimedia »
Gra/Program:

Liczę z Reksiem. 6-12 lat. Program edukacyjny

Dane szczegółowe:
Producent: AIDEM MEDIA
EAN: 5907530443152
Data: 2013-01-04
Cena wydawcy: 20.10 złpozycja niedostępna

Liczę z Reksiem. 6-12 lat. Program edukacyjny - opis Gry/Programu:

LICZĘ Z REKSIEM to połączenie multimedialnej przygody z nauką i kompleksowym sprawdzeniem znajomości matematyki z zakresu nauczania początkowego. Zadaniem gracza jest pomóc Reksiowi w uratowaniu zwierząt, które porwał Wilk.

Aby tego dokonać, trzeba zagłębić się w świat matematyki.....

W rozbudowanej grze matematycznej przeżyjesz niezapomniane przygody. Przed Tobą labirynty, podchody, tajne akcje, dziwne maszyny, łamigłówki, pasjonujące zadania i arytmetyczne pojedynki z Wilkiem.

Ale to nie wszystko! Czekają na Ciebie także puzzle, kolorowanki i Wielki Turniej Matematyczny dla kilku graczy! A jeśli chcesz udać się na lekcję matematyki i poznać nowe zagadnienia, Reksio zaprasza do swojej szkoły! W programie znajdziesz: - Pasjonującą grę przygodową! - Wesołe lekcje matematyki dla początkujących! - Dynamiczne gry i zabawy oraz ciekawe nagrody! - Obszerny trening, pozwalający przećwiczyć gry zawarte w programie! - Turniej Matematyczny dla czterech graczy! - Dwa poziomy trudności: dla dzieci z klas 0-1 oraz dzieci z klas 2-3 i starszych! - Statystyki, z których dowiesz się, o postępach w nauce! - Ponad 500 zadań matematycznych podzielonych na dwa poziomy trudności! - 120 pięknych plansz do odwiedzenia, 2000 kwestii mówionych, 20 wspaniale animowanych postaci! Nauka matematyki może być wielką przygodą! Wymagania sprzętowe: 98/2000/ME/XP/Vista/7 procesor: Pentium 166, pamięć: 32 MB, karta grafiki: 1 MB, napęd: 4 x lub szybszy, karta dźwiękowa wymagana.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze "Liczę z Reksiem. 6-12 lat. Program edukacyjny"