pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Już umiem. Matematyka

Dane szczegółowe:
Producent: EI SYSTEM sp. z o.o.
EAN: 9788365418166
Data: 2016-10-21
408.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis Gry/Programu:

Już Umiem. Matematyka to zestaw pomocy dydaktycznej dla nauczycieli matematyki klas 4-6 szkoły pozwalający w sposób ciekawy i motywujący uczniów przypominać, rozwijać i poszerzać podstawowe umiejętności matematyczne. Zestaw może być wykorzystywany na lekcjach matematyki, podczas dodatkowych zajęć z uczniami przejawiającymi problemy z liczeniem i rozwiązywaniem zadań matematycznych oraz w ramach edukacji włączającej skierowanej do uczniów z niektórymi deficytami rozwoju psychospołecznego i fizycznego.

Program korzysta z metod i narzędzi dostosowanych do etapu rozwojowego dziecka zarówno w zakresie jego możliwości intelektualnych jak i odpowiednich do wieku konwencji estetycznych.

Zestaw zawiera:
70 interaktywnych ćwiczeń, gier i zabaw
150 kart pracy wydrukowanych z programu
30 różnych kart z siatkami wielościanów foremnych (czworościan, sześcian, ośmiościan, dwunastościan i dwudziestościan). Karty wydrukowane na kartonie przeznaczonym do wycinania i sklejania modeli brył.

Gra/Program „Już umiem. Matematyka” - oprawa CD - Producent: EI SYSTEM sp. z o.o.. Cena 408.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.