pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Życie Maryi
Tytuł książki:

Objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Życie Maryi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 140x202 mm
EAN: 9788380434769
ISBN: 978-83-8043-476-9
Data: 2019-01-25
19.88  29.90  10.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Życie Maryi - opis książki:

Wśród opisów objawień Anny Kathariny Emmerich, znajdują się pisma poświęcone życiu Maryi Panny. W objawieniach wielkiej mistyczki spotykamy nie tylko Maryję, ale także Jej małżonka, świętego Józefa, a przede wszystkim licznych krewnych zarówno z Jej strony, jak i świętego Józefa. Chrystus bowiem prawdziwie stał się człowiekiem, urodził się w rodzinie, a kochająca się rodzina w szczególny sposób pielęgnuje wzajemne więzy relacje. Matka Maryi, święta Anna, jawi się tu jako silna, dobra i opiekuńcza kobieta, babka Zbawiciela.
Chrystus był związany ze swoją rodziną, a obrazy rozlicznych więzów rodzinnych są wzruszające. Wielu z Jego krewnych zostało następnie Jego naśladowcami. Z objawień Anny Kathariny Emmerich dowiadujemy wiele szczegółów z życia Najświetrzej Maryi Panny, dostrzegamy również Jezusa przede wszystkim jako Syna Maryi, Syna stolarza, Syna Człowieczego. To właśnie to dzieło, z którego tak wiele dowiadujemy się o członkach rodziny Zbawiciela, jasno dowodzi, że Jezus był prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem.
Anna Katharina Emmerich jest w swoich opisach bardzo precyzyjna, a dane przez nią podawane da się w większości zweryfikować. Właśnie ten tom zawiera doniosły fragment, który prowadzi do niezwykłego odkrycia. Jedynie na podstawie objawień wizjonerki francuscy lazarzyści odnaleźli w roku 1891 r. dom Maryi w górzystej części Efezu. Fakt jego znalezienia na podstawie wizji niemieckiej zakonnicy upamiętniono na dużych tablicach przed domem Maryi.

Książka "Objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Życie Maryi" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2019 r. Cena 19.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]