pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Żona więźnia

Autor książki:

Maggie Brookes

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 496 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366718937
ISBN: 978-83-6671-893-7
Data: 2021-02-24
31.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tajemnica skrywana przed Nazistami.

Uczucie wystawione na straszliwą próbę.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach poruszająca opowieść o miłości na śmierć i życie.

Życie Izabeli, charakternej Czeszki z Vražnégo, zmienia się z dnia na dzień wraz z pojawieniem się brytyjskiego jeńca wojennego, kaprala Billa Kinga. Ukrywany przed rodzicami związek, zorganizowany naprędce ślub - Bill nie potrzebował czasu, aby zrozumieć, że życie z Izabelą będzie dalekie od nudy. Nie spodziewał się jednak, że potoczy się ono w taki sposób.

Świeżo upieczeni nowożeńcy organizują ucieczkę, ale wpadają w ręce nazistów. Izabela, przebrana w mundur żołnierza, trafia wraz z Billem do niemieckiego obozu w Lamsdorf. Ukrywa swoją płeć oraz świadomie skazuje się głód, cierpienie i upokorzenie. A także na ciągły strach przed zdemaskowaniem.

Kobieta z miłości jest w stanie zmusić swoje ciało do niewyobrażalnego wysiłku. Bill wie, że bez wahania mógłby oddać za nią życie. Poświęcają się dla miłości, która połączyła ich tak nieoczekiwanie, a w której każdy kolejny dzień niesie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Książka "Żona więźnia" - Maggie Brookes - oprawa twarda - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 496 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.