pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bagaże z piasku
Tytuł książki:

Bagaże z piasku

Autor książki:

Henryk Szafir

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sowello
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788365783301
ISBN: 978-83-6578-330-1
Data: 2017-10-06
29.12  39.00  9.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pasjonująca i prawdziwie wyjątkowa opowieść o współczesnym Izraelu. Wszystkie występujące postacie są autentyczne a zbeletryzowane wydarzenia i dialogi oparte na źródłach historycznych.


Znakomicie, perfekcyjnie napisany zbiór zbeletryzowanych opowieści nie tylko o współczesnym Izraelu. Wstrząsające fakty i skrywane tajemnice. Akcje wywiadowcze i specjalne misje Mosadu, kulisy rozmów dyplomacji izraelskiej z Amerykanami czy Arabami, zaskakujące szczegóły z procesu Eichmanna. Kulisy wojen, izraelskiej propagandy i cierpienia ludzi, zarówno po stronie izraelskiej, jak i palestyńskiej. Do tego wszystkiego dochodzi to niesamowite, różnorodne tło kulturowe, polityczne i obyczajowe. Lektura, która zmusza do refleksji.


Henryk Szafir, izraelski politolog, dziennikarz i tłumacz, wyemigrował z Polski w 1969 roku. Po ukończeniu studiów na prestiżowym Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie zajmował szereg odpowiedzialnych stanowisk w Departamencie Młodzieżowym Agencji Żydowskiej. W latach 1992 - 2003 był nauczycielem, redaktorem tygodnika społeczno-politycznego "N.K." w Tel Aviwie. Jednocześnie wykładał w Wyższej Szkole Dziennikarstwa w Rumat Aviwie i Instytucie Jad Waszem. Jest autorem wielu publikacji o Izraelu i Bliskim Wschodzie. Mieszka w Haifie.

Książka "Bagaże z piasku" - Henryk Szafir - oprawa miękka - Wydawnictwo Sowello. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Kandyd - okładka książki

Kandyd

Wolter
Jabłuszko - okładka książki

Jabłuszko

Sergiusz Piasecki
Jabłuszko - okładka książki

Jabłuszko

Sergiusz Piasecki
Dzień Nang Dary - okładka książki

Dzień Nang Dary

Ravi Ravendro, Karl Siegfried Dohring