pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Znaczenie wsparcia społecznego wobec rodziny dysfunkcyjnej. Na przykładzie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie

Autor książki:

Waldemar Kozioł

Dane szczegółowe:
Wydawca: ASPRA-JR
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
EAN: 9788382091496
ISBN: 978-83-8209-149-6
Data: 2021-10-08
35.07  45.00  9.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Autor podejmuje zagadnienie interesujące, aktualne i jakościowo ważne w sferze naukowych dociekań, ale także praktycznych rozstrzygnięć. Ukazanie zatem tego problemu jest zagadnieniem o istotnym ciężarze gatunkowym. Zaznaczyć przy tym należy, że jest to nie tylko zagadnienie naukowo i praktycznie ważne, ale także nowatorskie. Nie ma dotychczas w literaturze naukowej całościowego ujęcia tego problemu w perspektywie socjologicznej w kontekście Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie. Mamy więc do czynienia z zagadnieniem nie tylko interesującym, aktualnym i naukowo ważnym, ale także nowatorskim.

Ks. prof. dr hab. Henryk Skorowski
Specyfika aksjologiczna miasta Chełm stanowi ciekawy teren badawczy, a analizy tych badań stanowią cenny materiał nie tylko poznawczy, ale mogą być zastosowane do praktyki społecznej w konstruowaniu lokalnej polityki społecznej i edukacyjnej. Jest to niewątpliwie praca o istotnej wartości poznawczej i naukowej, zawierająca wartościowe analizy, syntezy i wnioski przydatne społecznie. W sposób poprawny przedstawiono analizę wyników badań, a wnioski zawarte w konkluzji badawczej są cenne nie tylko ze względu na ukazanie konkretnych rozwiązań wsparcia społecznego, ale są przydatne dla projektowania dalszej polityki społecznej tego terenu.

Ks. prof. dr hab. Tadeusz Bąk

Książka "Znaczenie wsparcia społecznego wobec rodziny dysfunkcyjnej. Na przykładzie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie" - Waldemar Kozioł - oprawa miękka - Wydawnictwo ASPRA-JR. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.07 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]