pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zatrudnianie, czas pracy i wynagradzanie pracowników podmiotów leczniczych...
Tytuł książki:

Zatrudnianie, czas pracy i wynagradzanie pracowników podmiotów leczniczych wg nowej ustawy o działal

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 250 s.
EAN: 9788378040163
ISBN: 978-83-7804-016-3
Data: 2012-02-01
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Kadry i płace - ujęcie prawne i
Kadry i płace - ujęcie prawne i praktyczne 71.60 zł pozycja dostępna!

Zatrudnianie, czas pracy i wynagradzanie pracowników podmiotów leczniczych wg nowej ustawy o działal - Łukasz Prasołek, Agata Lankamer-Prasołek, Ewa Przedwojska, Karol Lankamer - opis książki:

Wyjątkowa publikacja dla pracowników działów kadr oraz osób zarządzających podmiotami leczniczymi - pomoże w zastosowaniu w praktyce nowych przepisów.

Od 1 lipca 2011 r. obowiązuje nowa ustawa z 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. Nr 112, poz. 654), która zastąpiła obowiązującą od dwudziestu lat ustawę o zakładach opieki zdrowotnej.

W poradniku omówiono dokładnie, wzbogacając komentarz licznymi przykładami, nowe regulacje dotyczące: * ­zatrudniania lekarzy, pielęgniarek, kierowników podmiotów leczniczych oraz innych osób udzielających świadczeń zdrowotnych (w tym wolontariuszy, studentów, stażystów i rezydentów, nauczycieli akademickich); * ­zasad planowania, rozliczania i ewidencji czasu pracy pracowników podmiotów leczniczych, * ­zasad wynagrodzenia za pracę i innych świadczeń osób zatrudnionych w podmiotach leczniczych, instytutach badawczych i podmiotach leczniczych prowadzonych przez przedsiębiorców, fundacje, stowarzyszenia i kościoły, w samodzielnych publicznych zakładach opieki zdrowotnej i w jednostkach budżetowych.

Łukasz Prasołek Prawnik, asystent sędziego w Izbie Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych SN, były pracownik departamentu prawnego Głównego Inspektoratu Pracy.

Agata Lankamer-Prasołek Prawnik, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy i ZZL, były inspektor pracy PIP, wspólnik w firmie doradczo-szkoleniowej Pogotowie Kadrowe sp.j. .

Ewa Przedwojska Prawnik, absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Organizacji na SGH, asystent sędziego w Izbie Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych SN.

Karol Lankamer Prawnik, absolwent Europejskich Studiów Specjalnych oraz studiów podyplomowych z zakresu bhp na Politechnice Gdańskiej, wspólnik w firmie doradczo-szkoleniowej Pogotowie Kadrowe sp.j.

Książka „Zatrudnianie, czas pracy i wynagradzanie pracowników podmiotów leczniczych wg nowej ustawy o działal” - oprawa miękka - Wydawnictwo Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Książka posiada 250 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Łukasz Prasołek, Agata Lankamer-Prasołek, Ewa Przedwojska, Karol Lankamer - autor m.in.:
Świadczenia na rzecz pracowników, - okładka książki
Świadczenia na rzecz pracowników, prawo pracy,... Łukasz Prasołek, Agata Lankamer-Prasołek, Karol Lankamer;