pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Organizacja inteligentna generacyjnie
Organizacja inteligentna generacyjnie 44.64 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Podstawy kierowania organizacją
Podstawy kierowania organizacją 27.93 zł pozycja dostępna!
książka:

Zarządzanie nieruchomościami

autor:

Zbigniew Bukowski

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2013
Oprawa: twarda
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788326441769
ISBN: 978-83-2644-176-9
Data: 2013-07-01
Cena wydawcy: 99.00 złpozycja niedostępna

Zarządzanie nieruchomościami - Zbigniew Bukowski - opis książki:

Autorami książki są wykładowcy studiów podyplomowych z zakresu zarządzania nieruchomościami prowadzonych przez Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wspólnie z Kujawsko-Pomorskim Stowarzyszeniem Zarządców Nieruchomości w Bydgoszczy. W swoich opracowaniach prezentują tematy związane zarówno z ich zainteresowaniami naukowymi, jak i praktycznymi problemami przedstawianymi przez studentów w ramach zajęć.

W publikacji omówiono takie zagadnienia, jak: -zarządzanie a administrowanie nieruchomościami, -polityka mieszkaniowa, -podatki i opłaty w obrocie nieruchomościami, -ekonomiczne podstawy rynku nieruchomości, -funkcjonowanie wspólnot mieszkaniowych, -zarząd nieruchomością przez zarządcę przymusowego w postępowaniu w przedmiocie ogłoszenia upadłości, -umowy o korzystanie z cudzej rzeczy, -związki pomiędzy procesem budowlanym a ochroną środowiska, -zarządzanie nieruchomością zabytkową, -obowiązki właścicieli nieruchomości w zakresie postępowania z odpadami komunalnymi, -środowiskowe uwarunkowania wywłaszczenia nieruchomości, -sylwetka i status prawny zarządcy nieruchomości, -odpowiedzialność za wykroczenia w związku z zarządzaniem nieruchomościami.

Adresatami publikacji są studenci studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych, w ramach których poruszane są problemy z zakresu prawa nieruchomości lub zarządzania nieruchomościami. Książka zainteresuje również uczestników praktyk zawodowych organizowanych przez zrzeszenia zarządców nieruchomości oraz zarządców nieruchomości.

Książka „Zarządzanie nieruchomościami” - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business.

Książka posiada 336 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zarządzanie nieruchomościami"
Zbigniew Bukowski (red.) - autor m.in.: