pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Siedem kenningów Tom 1 Plaga olbrzymów

Autor książki:

Kevin Hearne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 720 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788380623101
ISBN: 978-83-8062-310-1
Data: 2018-07-30
20.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

"Siedem kenningów" - nowy cykl autora bestsellerowej serii "Kroniki Żelaznego Druida"
Kevin Hearne z serią o Żelaznym Druidzie trafił na listę bestsellerów "New York Timesa". W nowym cyklu utalentowany pisarz tworzy własną mitologię, w której nie zabraknie zmiennokształtnych bardów, walczących ogniem olbrzymów i nastolatków rozmawiających z oszałamiającymi stworzeniami.

Wojowniczka Tallynd musi stawić czoło inwazji olbrzymów, które zamierzają wyciąć w pień cały jej kraj. Właśnie rozpoczęła się dla niej gra o najwyższą stawkę: życie synów. Z kolei Abhi, którego rodzina zawsze parała się łowami, marzy o innym życiu i wyrusza na poszukiwanie swego przeznaczenia. Wkrótce okazuje się, że włada magiczną mocą, która może się okazać niezastąpiona w walce z olbrzymami - jeśli wcześniej nie zniszczy jego. Historykowi Dervanowi zaś, któremu marzy się proste, ciche życie, władca zleca spisanie opowieści tajemniczego barda. Uczony zostaje wciągnięty w skomplikowaną polityczną intrygę. Czy teraz na jaw wyjdą i jego najskrytsze sekrety?
W tym magicznym świecie, pełnym koszmarów i cudów, losy niezwykle barwnych postaci przeplatają się w głębokiej, wzruszającej opowieści o odwadze i wojnie, o zwykłych ludziach, którzy stają się bohaterami, o ich życiu, które przechodzi do legendy.

O Pladze olbrzymów:
Epicka fantastyka przesiąknięta typowym dla Kevina Hearne a niesamowitym urokiem, dowcipem i pomysłowością. To nie powiew świeżego powietrza dla tego gatunku - to cholerny huragan! Rozkoszowałem się każdą stroną. - Jason M. Hough, autor bestselleru "New York Timesa" The Darwin Elevator.

Będziecie się śmiać, płakać i marzyć o musztardzie, a wszystko to przez tę dosłownie magiczną opowieść Kevina Hearne a i jego nową, barwną fantastykę. Odkąd skończyłam czytać tę książkę, mam poważne objawy odstawienia. Nie chcę wychodzić z tego świata. - Beth Cato, autorka Breath of Earth oraz The Clockwork Dagger.

Plaga olbrzymów to imponująca, wciągająca fantastyka, opowiedziana tak sprytnie, że każdy z jej wielu wątków staje się ważny, osobisty i zapada w pamięć. Nie mogę się już doczekać następnego tomu! - James Islington, autor The Shadow of What Was Lost.

Plaga olbrzymów to dzieło wyjątkowe - jednocześnie bardzo aktualne i ponadczasowe, pionierskie i tradycyjne, łączące ducha fantastyki Tolkiena i Rothfussa. Rozliczne postaci zupełnie złamią wam serce, przypominając jednocześnie, co to znaczy być człowiekiem. Ta książka robi niesamowite wrażenie i na długo zapadnie wam w pamięć. - Delilah S. Dawson, autorka bestselleru "New York Timesa" Star Wars: Phasma

Książka "Siedem kenningów Tom 1 Plaga olbrzymów" - Kevin Hearne - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 720 stron i została wydana w 2018 r. Cena 20.87 zł. Zapraszamy na zakupy!