pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zamówienia publiczne Wzory pism i dokumentów

Autor książki:

Ewa Marcjoniak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 708 s.
EAN: 9788382232110
ISBN: 978-83-8223-211-0
Data: 2021-04-08
188.82 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Publikacja jest zbiorem wzorów dokumentów stosowanych w przetargach publicznych opracowanych na podstawie ustawy - Prawo zamówień publicznych obowiązującej od 1 stycznia 2021 r., wraz z aktami wykonawczymi, i wprowadzającej m.in. nowe rozwiązania i instytucje w zamówieniach publicznych. Uwzględnia także zmiany wynikające z ustawy o zmianie ustawy o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi oraz niektórych innych ustaw.

Książka została opracowana zgodnie z następującym schematem:
- tytuł pisma;
- przytoczenie przepisu, z którego wynika obowiązek lub możliwość wystosowania pisma przez zamawiającego lub inny podmiot;
- proponowana treść pisma;
- niektóre wzory zawierają wskazówki dla opracowujących pismo.

Przedstawiony materiał umożliwi czytelnikowi szybkie przygotowanie pism w napiętych terminach przetargowych, pozwoli ustrzec się przed potencjalnymi błędami przy zastosowaniu właściwej i kompletnej formy dokumentu. Publikacja zawiera także tekst nowej ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz teksty wszystkich obowiązujących rozporządzeń, co znacznie ułatwi posługiwanie się wzorami.

Książka "Zamówienia publiczne Wzory pism i dokumentów" - Ewa Marcjoniak - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 708 stron i została wydana w 2021 r. Cena 188.82 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.