pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zachowania seksualne dzieci i młodzieży z dysfunkcjami poznawczymi,...
Tytuł książki:

Zachowania seksualne dzieci i młodzieży z dysfunkcjami poznawczymi, emocjonalnymi i behawioralnymi. Oblicza problemów dziecka i rodziców

Autor książki:

Monika I. Dąbkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 230 s.
Wymiar: 160x225 mm
EAN: 9788377807804
ISBN: 978-83-7780-780-4
Data: 2013-09-16
31.28  39.20  7.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Celem tej książki jest pokazanie wieloaspektowości zachowań seksualnych u dzieci i młodzieży obarczonych zaburzeniami poznawczymi, emocjonalnymi i behawioralnymi. Wychodząc z perspektywy pedagogicznej, ukazuje ona badany problem z uwzględnieniem psychologii rozwojowej, ale też i psychologii klinicznej z koniecznym nierzadko odwołaniem się do wiedzy psychiatrycznej. Postulowana praca w zespole wieloprofesjonalnym, z wzajemną eksploracją obszarów wiedzy, przy korzystaniu ze zbliżonego zakresu pojęć i terminologii ułatwiającej wzajemne porozumienie pozwoli na lepsze zrozumienie istoty zachowań seksualnych dzieci/adolescentów z dysfunkcjami w sferze psychiki, dostrzeżenia potencjalnych zagrożeń przejawianych problemowych zachowań w tym obszarze i - co najważniejsze z punktu widzenia zaniepokojonych rodziców i wychowawców - umożliwi sformułowanie kierunków oddziaływań.

Fragment Wstępu

Książka "Zachowania seksualne dzieci i młodzieży z dysfunkcjami poznawczymi, emocjonalnymi i behawioralnymi. Oblicza problemów dziecka i rodziców" - Monika I. Dąbkowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 230 stron i została wydana w 2013 r. Cena 31.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Monika I. Dąbkowska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Głos ucznia. Instrument dobrych - okładka książki

Głos ucznia. Instrument dobrych zmian w edukacji....

Michael J. Corso, Russel J. Quagila
Produkty podobne:
Poznajemy uczucia Podręcznik pracy - okładka książki

Poznajemy uczucia Podręcznik pracy z lękiem....

Helen Taylor, Vicki Grahame, Helen McConachie, Ann LeConteur, Jacqui Rodgers, Jan O Neill