pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zaburzenia rytmu serca

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 552 s.
EAN: 9788395131097
ISBN: 978-83-9513-109-7
Data: 2019-05-20
149.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Szanowni Państwo, oddajemy w Wasze ręce drugie wydanie książki "Zaburzenia rytmu serca w codziennej praktyce". Pierwsze wydanie spotkało się z zainteresowaniem i życzliwym przyjęciem Czytelników. Czas biegnie szybko, dlatego po 3 latach przygotowaliśmy zaktualizowaną wersję publikacji. Zdajemy sobie sprawę, że arytmologia jest trudną dziedziną kardiologii i nadal budzi wątpliwości. Wiemy, że zaburzenia rytmu serca powodują duże obawy, często uzasadnione, pacjentów i lekarzy. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas pozycja ułatwi podejmowanie właściwych decyzji lekarzom internistom, kardiologom i lekarzom rodzinnym - do tych grup jest adresowana.

Książkę opracował zespół I Katedry i Kliniki Kardiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który od wielu lat zajmuje się zaburzeniami rytmu serca. Naszym celem było stworzenie publikacji o walorach praktycznych. Staraliśmy się swoją wiedzę i doświadczenie przekazać w przystępny sposób. Z tego powodu znajdą Państwo w książce liczne przykłady elektrokardiogramów, schematy postępowania, uwagi podsumowujące po każdym z rozdziałów czy w końcu przykładowe opisy przypadków klinicznych. To sprawiło, że rozmiar naszej książki przerósł znacznie wstępne założenia. Mamy jednak nadzieję, że w Państwa ocenie materiały, które w niej zawarliśmy, będą przydatne, a książka będzie traktowana jako aktualne kompendium wiedzy o zaburzeniach rytmu serca.

Zapraszamy do lektury, licząc, że kolejna edycja książki "Zaburzenia rytmu serca w codziennej praktyce" spotka się z Państwa zainteresowaniem i sprosta Państwa wymaganiom.

Książka "Zaburzenia rytmu serca" - Katarzyna Mizia-Stec, Maria Trusz-Gluza - oprawa twarda - Wydawnictwo Medical Tribune Polska. Książka posiada 552 stron i została wydana w 2019 r. Cena 149.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.