pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wyzwania dla jednostek samorządu terytorialnego wynikające z nowelizacji...
Tytuł książki:

Wyzwania dla jednostek samorządu terytorialnego wynikające z nowelizacji ustaw: o finansach publicznych i o utrzymaniu czystości i porządku w gminach

Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381024662
ISBN: 978-83-8102-466-2
Data: 2021-04-27
69.14  79.00  9.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wyzwania dla jednostek samorządu terytorialnego wynikające z nowelizacji ustaw: o finansach publicznych i o utrzymaniu czystości i porządku w gminach - opis książki:

W publikacji znajduje się część opracowań zgłoszonych na IV Konferencję Finansów Samorządu Terytorialnego, pt. Wyzwania dla jednostek samorządu terytorialnego wynikające z nowelizacji ustaw: o finansach publicznych i o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Są to problemy najczęściej zgłaszane przez jednostki samorządu terytorialnego oraz przez organizacje pozarządowe. Wśród poruszonych tematów Czytelnik znajdzie m.in.:
- finansowanie wydatków związanych z realizacją zadań w zakresie utrzymania czystości i porządku w gminach
- regulaminy utrzymania czystości i porządku w gminach po nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach
- COVID-19 a "janosikowe" oraz zmiany w prawie finansowym jednostek samorządu terytorialnego
- wynagrodzenia nauczycieli w części oświatowej subwencji ogólnej dla jednostek samorządu terytorialnego.

Książka "Wyzwania dla jednostek samorządu terytorialnego wynikające z nowelizacji ustaw: o finansach publicznych i o utrzymaniu czystości i porządku w gminach" - Jolanta Gliniecka, Szymon Obuchowski, Tomasz Sowiński (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2021 r. Cena 69.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]