pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wyznania socjopatki. Życie w ukryciu (kieszonkowe)

Autor książki:

M.E. Thomas

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Wymiar: 115x165 mm
EAN: 9788324084326
ISBN: 978-83-240-8432-6
Data: 2023-02-07
12.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Jedyna książka o socjopatach napisana przez osobę ze zdiagnozowaną socjopatią.

Niszczenie ludzi. Uwielbiam sposób, w jaki ta fraza brzmi, jak smakuje. NISZCZENIE LUDZI JEST SMAKOWITE.

Lubię ludzi. Lubię ich tak bardzo, że chcę ich DOTYKAĆ, KSZTAŁTOWAĆ albo NISZCZYĆ według własnego upodobania. Niekoniecznie po to, żeby zobaczyć rezultaty swoich działań, po prostu dlatego, że chcę korzystać ze swojej władzy.

Czasem potrzebuję spuścić trochę pary. Więc niszczę ludzi. TO NIE JEST NIELEGALNE, jest trudne do udowodnienia i pozwala mi nacieszyć się władzą. Lubię czuć, że MOGĘ TO ROBIĆ i że JESTEM W TYM DOBRA. Fakt, że to coś złego i że wyrządzam krzywdę innym, niekoniecznie ma dla mnie znaczenie.

Lubię ludzi. Mam krąg bliskich przyjaciół, którym na mnie zależy. Jestem znakomitą prawniczką, na uczelni mam świetną opinię i udzielam się charytatywnie.

Czy jestem potworem

Polubilibyście mnie, gdybyście mnie poznali. Nie mam co do tego wątpliwości.

M.E. Thomas to pseudonim prawdziwej socjopatki, która znakomicie radzi sobie w społeczeństwie. Jest odnoszącą sukcesy prawniczką i wykładowczynią, a także autorką popularnego bloga Sociopathworld, gdzie nie tylko pokazuje, jak wygląda świat widziany jej oczami, ale też tworzy społeczność „podobnie myślących jednostek”.

Wyznania socjopatki zaraz po wydaniu znalazły się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa”. Ta szczera relacja pozwala zobaczyć, jak funkcjonuje ukryty pośród nas socjopata – od miejsca pracy poprzez relacje z rodziną i znajomymi do tego, co dzieje się w jego sypialni.

Książka "Wyznania socjopatki. Życie w ukryciu (kieszonkowe)" - M.E. Thomas - oprawa Miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r. Cena 12.21 zł. Zapraszamy na zakupy!