pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cykle. O życiu w spektrum i z ADHD

Autor książki:

Anita Wojtkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: LINIA
Rok wyd.: 2024
Oprawa: miękka
Ilość stron: 302 s.
EAN: 9788366667426
ISBN: 978-83-6666-742-6
Data: 2024-02-09
46.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Anita Wojtkiewicz, znana jako Psycholog na spektrum w swojej książce opowiada o życiu i wyzwaniach osoby w spektrum autyzmu oraz z ADHD. W tym niezwykle osobistym wyznanie autorka opowiada o swoim dzieciństwie, rodzinie, pasjach, strategiach radzenia sobie w świecie, który jest pełen wyzwań. Dla wielu osób, które mają do czynienia z osobami w spektrum lub z ADHD lektura Cykli może być niezwykle ważną pomocą, pomagającą zrozumieć, jak niektórzy z nas postrzegają świat.

**
Ta mozaikowa opowieść to sycąca porcja rzetelnej, najnowszej wiedzy psychologicznej, podanej bezpretensjonalnie i z humorem, doprawiona sma(cz)kami dzieciństwa i dorastania w neuroatypowej rodzinie. Bezcenna rzecz!
Ewa Furgał, autorka książki Dziewczyna w spektrum
**
Dla Anity Wojtkiewicz wszystko, co jest związane z tematyką autyzmu, jest pasją. Dlatego może mówić o tym bez końca, a wszystko, co Wam powie, jest poparte wiedzą, sercem i doświadczeniem.

Jacek Hołub, autor książki Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera
**
Cykle to książka, która w niezwykle zgrabny, pełen poczucia humoru i anegdot sposób, pokazuje - zarówno w formie, jak i treści - szczególny sposób myślenia osoby autystycznej, w spektrum ADHD. Jeśli chcecie zajrzeć do neuroróżnorodnego umysłu - jest to książka idealna, zapraszająca do czytania jej wielokrotnie i w różnych kontekstach.

mgr Agnieszka Szadurska-Prokopiuk, psycholożka, psychoterapeutka

Książka "Cykle. O życiu w spektrum i z ADHD" - Anita Wojtkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo LINIA. Książka posiada 302 stron i została wydana w 2024 r. Cena 46.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.