pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wyznania przedsiębiorcy pogrzebowego

Autor książki:

Caleb Wilde

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 140x215 mm
EAN: 9788324055043
ISBN: 978-83-2405-504-3
Data: 2019-02-14
30.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Spotykam was, gdy już nie żyjecie. Znam zakończenie wszystkich historii, łącznie z moją własną.

Lubię mówić, że jestem przedsiębiorcą pogrzebowym z rodowodem: w moich żyłach, lekko licząc, płynie krew dziewięciu pokoleń przedstawicieli tego fachu.

Jako dziecko bawiłem się w chowanego wśród trumien i nieboszczyków. "Caleb, nie huśtaj się na krześle. Pochowałem dzieciaka w twoim wieku, który w taki sposób przewrócił się i skręcił kark" - słyszałem od dziadka.

Gdy dorosłem, chciałem odejść z rodzinnego biznesu tak daleko, jak się tylko dało. Pragnąłem zmieniać świat, a jak miałbym to robić, skoro wszyscy ludzie, z którymi pracowałem, byli? martwi?
Wiem jednak, że boicie się śmierci. Wolicie udawać, że jej nie ma. Chcecie, by wychodziła tylnymi drzwiami. Powierzacie ją specjalistom. A zatem jestem. Opowiem wam, jak to będzie wyglądać krok po kroku. O balsamowaniu, ubieraniu do trumny, czuwaniu przy zwłokach. O ostatniej drodze, w którą bez wątpienia zabiorę każdego z was.

Ale dziś zapraszam was do domu pogrzebowego. Poznajcie jego tajniki i dowiedzcie się, jak praca ze śmiercią uratowała mi życie.

Książka "Wyznania przedsiębiorcy pogrzebowego" - Caleb Wilde - oprawa twarda - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2019 r. Cena 30.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.