pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wyobrażenie, sprawstwo i kontrola
Tytuł książki:

Wyobrażenie, sprawstwo i kontrola

Autor książki:

Maciej Brosz

Dane szczegółowe:
Wydawca: IUVI
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 330 s.
Wymiar: 240x170 mm
EAN: 9788382061758
ISBN: 978-83-8206-175-8
Data: 2021-04-19
38.64  40.51  1.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zamieszkiwanie może być pojmowane jako suma różnorodnych działań wyćwiczonych w ciągu następujących po sobie dni, tygodni i lat. Działania te stają się z czasem niezauważone - wykonywane niemal podświadomie, jak: zamykanie i otwieranie drzwi, odkładanie kluczy na miejsce lub niedostrzeganie pamiątek z wakacji dekoracyjnie ustawionych gdzieś na półce.
Przypadek zrządził, że niniejsza książka trafia do rąk Czytelników nieco ponad rok od wprowadzenia pierwszych ograniczeń wynikających z wybuchu pandemii COVID-19. Wielu osobom konieczność przebywania w domu - pracowania, uczenia się, spędzania czasu wolnego unaoczniła niedoskonałości zamieszkiwanych miejsc i wywołała liczne negatywne skutki odbijające się na samopoczuciu, kondycji psychicznej czy harmonii życia rodzinnego. Struktura działań w przestrzeni mieszkalnej jest bowiem nie tylko sumą osadzających się doświadczeń życia codziennego, ale przede wszystkim jako sytuacja społeczna rodzajem soczewki skupiającej różnorodne sensy. Podejmowane w niniejszej książce kwestie doświadczania domu, unawykowiania i urefleksyjniania przestrzeni mieszkalnej pozwalają uwzględnić społeczny aspekt natury odczuwania przestrzeni.

Książka "Wyobrażenie, sprawstwo i kontrola" - Maciej Brosz - oprawa twarda - Wydawnictwo IUVI. Książka posiada 330 stron i została wydana w 2021 r. Cena 38.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne: