pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Unikanie wycofanie izolacja Zacznij żyć życiem, którego pragniesz, dzięki technikom terapii TBT

Autor książki:

Daniel F. Gros

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 190x245 mm
EAN: 9788374899680
ISBN: 978-83-7489-968-0
Data: 2022-06-21
54.53  59.90  5.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy unikasz osób, miejsc i sytuacji, które wywołują w tobie niepokój
Czy wycofujesz się z relacji i zajęć, które dotąd dawały ci radość
Czy izolujesz się od otoczenia i unikasz nowych wyzwań
Czy ciągle odkładasz działanie na właściwy moment
Prawdopodobnie stosujesz strategię unikania i izolowania się, aby poradzić sobie z trudnymi, bolesnymi emocjami. Czujesz jednak, że to droga donikąd. Z powodu swoich lęków i kiepskiego samopoczucia unikasz kontaktów z rodziną, spotkań z przyjaciółmi czy podejmowania wyzwań zawodowych. Rezygnujesz z codziennych przyjemności i rozwijania swoich pasji. Nieustannie chowasz się w życiowym narożniku, czekając na lepszy moment. Przy czym unikanie nie tylko zamyka cię w domu i trzyma z dala od tego, co dla ciebie ważne, ale przede wszystkim dystansuje cię coraz bardziej od prawdziwego życia. Unikanie stanowi sposób radzenia sobie z uczuciami, które wydają się nie do zniesienia. Pomaga nam ukoić emocje i doraźnie poczuć się lepiej. W rzeczywistości jednak tymczasowy komfort i chwilowa ulga to pułapka, a nie rozwiązanie. Za każdym razem, gdy postanawiasz kogoś lub czegoś uniknąć, oddalasz się bowiem od siebie i od swojego wymarzonego życia. Wycofując się z tego, co bolesne czy stresujące, wycofujesz się także z tego, co potencjalnie dobre. Jak zatem przerwać błędne koło unikania i izolacji
Daniel F. Gros krok po kroku poprowadzi cię ku życiu, jakiego pragniesz. Autor przełożył wyniki wieloletnich badań nad transdiagnostyczną terapią behawioralną na praktyczny i przystępnie napisany poradnik. Proponuje proste, oparte na dowodach naukowych podejście, które pomaga przezwyciężyć unikanie i zacząć prawdziwie żyć. Dzięki tej książce przestaniesz uciekać od upragnionego przez siebie życia. Stawisz czoło życiowym wyzwaniom z odwagą i pewnością siebie!

Książka "Unikanie wycofanie izolacja Zacznij żyć życiem, którego pragniesz, dzięki technikom terapii TBT" - Daniel F. Gros - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Gdańskie Psychologiczne. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2022 r. Cena 54.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]