pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wychowanie i wspieranie rozwoju małych dzieci w domu, żłobku i przedszkolu

Autor książki:

Anna Mikler-Chwastek

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 235 s.
Wymiar: 160x227 mm
EAN: 9788380854581
ISBN: 978-83-8085-458-1
Data: 2017-09-19
39.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka jest przeznaczona dla rodziców, nauczycieli i opiekunów małych dzieci. Mogą oni zapoznać się z normami rozwojowymi dotyczącymi dzieci w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym, a także poznać metody i formy wspierania rozwoju.

Autorzy przybliżają kwestie związane ze wspomaganiem rozwoju umysłowego, zdobywaniem umiejętności społeczno-emocjonalnych, kompetencji w zakresie motoryki małej i dużej, porozumiewania się, samodzielnego rozwiązywania problemów, nabywania umiejętności samoobsługowych.

Poruszono tematy zawiązane z wychowaniem małych dzieci w rodzinie, żłobku i przedszkolu a także w rodzinach zastępczych, domach dziecka i rodzinnych domach.

Czytelnik znajdzie też odpowiedzi na pytania dotyczące mediów w wychowaniu dzieci, pozna nie tylko korzyści, ale też zagrożenia.

Część książki dotyczy organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej, współpracy z rodziną małego dziecka oraz współpracy rodziców i nauczycieli ze specjalistami.

Książka "Wychowanie i wspieranie rozwoju małych dzieci w domu, żłobku i przedszkolu" - Anna Mikler-Chwastek (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 235 stron i została wydana w 2017 r. Cena 39.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.