pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Wspomaganie rozwoju małych dzieci w percepcji i doświadczeniach ich...
książka:

Wspomaganie rozwoju małych dzieci w percepcji i doświadczeniach ich opiekunów

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe UAM
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788323235026
ISBN: 978-83-2323-502-6
Data: 2019-10-16
pozycja niedostępna

Wspomaganie rozwoju małych dzieci w percepcji i doświadczeniach ich opiekunów - Anna Ratajczak - opis książki:

W monografii przedstawiono problematykę wspomagania rozwoju małego dziecka - dziecka do trzeciego roku życia. Praca składa się z dwóch części: w pierwszej przedstawiono fundamentalne teoretyczne kwestie: rozwój człowieka i jego wspomaganie oraz rozwój w okresie wczesnego dzieciństwa. Część druga stanowi opis i analizę wyników badań własnych, dotyczących możliwości i powinności wspomagania rozwoju małego dziecka, metod wspomagania różnych sfer rozwoju, źródeł opinii rodziców na temat wspomagania rozwoju dziecka i podejmowanych działań z tym związanych oraz trudności doświadczanych we wspomaganiu rozwoju dziecka.

Publikacja skierowana jest do rodziców oraz opiekunów dzieci do lat trzech, a także dla studentów kierunków pedagogicznych, psychologii, przyszłych rodziców, osób, które planują zająć się profesjonalną pracą z najmłodszymi dziećmi.

Książka „Wspomaganie rozwoju małych dzieci w percepcji i doświadczeniach ich opiekunów” - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe UAM.

Książka posiada 200 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wspomaganie rozwoju małych dzieci w percepcji i doświadczeniach ich..."