pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wprowadzenie do psychologii

Autor książki:

Andrzej Augustynek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 458 s.
Wymiar: 163x232 mm
EAN: 9788380857384
ISBN: 978-83-8085-738-4
Data: 2018-10-20
92.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Psychologia współczesna, jako jedna z nauk o człowieku, zajmuje się jego psychiką i zachowaniem. Jest zarówno dyscypliną naukową, jak i formą działalności praktycznej. Psychologiczna wiedza ciągle się dynamicznie rozwija, zwłaszcza w XXI wieku, wraz z kształtowaniem się społeczeństwa informacyjnego. Jedne aspekty tej wiedzy są lepiej poznane, inne dopiero oczekują na eksplorację badawczą i opracowanie teoretyczne. Aktualny stan wiedzy psychologicznej jest wynikiem wiele lat trwających poszukiwań, których założenia i metody inspirowane są przez różne dziedziny wiedzy (zwłaszcza biologię, fizykę i chemię), systemy filozoficzne i często zupełnie odmienne podejścia metodologiczne.

Wprowadzenie do psychologii to podręcznik zawierający podstawową i aktualną wiedzę psychologiczną w szerokim zakresie. Omówiono szereg zagadnień: od biologicznych podstaw psychiki, poprzez pamięć, uczenie się, wywieranie wpływu, po zaburzenia psychiczne i ich leczenie. Książka adresowana jest do szerokiego grona Czytelników interesujących się zagadnieniami psychologii i psychopatologii, zwłaszcza do lekarzy, pedagogów i studentów, nie tylko psychologii i medycyny.

Książka "Wprowadzenie do psychologii" - Andrzej Augustynek - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 458 stron i została wydana w 2018 r. Cena 92.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.