pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Psychologia dla służb społecznych
Tytuł książki:

Psychologia dla służb społecznych

Autor książki:

Krystyna Ostrowska

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 446 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788379307968
ISBN: 978-83-7930-796-8
Data: 2015-07-02
65.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Psychologia dla służb społecznych - opis książki:

Książka jest pracą zbiorową i obejmuje wszystkie istotne elementy wiedzy psychologicznej, które powinna posiadać osoba pracująca na rzecz innych ludzi, pomagająca im w rozwoju oraz w normalnym funkcjonowaniu społecznym i indywidualnym tzn. pomagająca, by jak najwięcej osób, członków społeczeństwa mogło działać jako osoby autonomiczne, a jednocześnie włączone w struktury społeczne i odczuwające satysfakcję z życia (...).

Przygotowana przez teoretyków i praktyków psychologii książka chce być użyteczna dla wszystkich tych osób, które albo są na etapie przygotowywania się do przyszłej pracy zawodowej w tzw. służbach społecznych lub aktualnie ją realizują. Działania mające na celu rozpoznanie i profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu współczesnych problemów członków społeczeństwa, niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju się znajdują, wymagają niezbędnego kwantum wiedzy o samym człowieku, mechanizmach jego zachowania, podejmowania decyzji, warunkach prawidłowego rozwoju, samorealizacji, możliwościach modyfikacji i korekcji zaburzeń tak w rozwoju, jak i funkcjonowania we wszystkich ludzkich wymiarach (fizycznym, psychicznym, społecznym, duchowym).

Książka "Psychologia dla służb społecznych" - Krystyna Ostrowska (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 446 stron i została wydana w 2015 r. Cena 65.84 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]