pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ułożyć życie z Bogiem. Niezbędnik bierzmowanego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 110x162 mm
EAN: 9788379718191
ISBN: 978-83-7971-819-1
Data: 2017-09-28
4.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Publikacja przygotowana według "Wskazań Konferencji Episkopatu Polski dotyczących przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania" z 14 marca 2017 r.

"Niezbędnik bierzmowanego" jest przeznaczony dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zawiera on wszystkie informacje dotyczące zasad wiary, które kandydaci muszą zapamiętać, takie jak mały katechizm oraz zestaw pytań i odpowiedzi opracowany zgodnie z zagadnieniami zaproponowanymi we wskazaniach Konferencji Episkopatu Polski. Znajdują się w nim także formularze i tabele na wpisy potwierdzające udział kandydata w praktykach religijnych oraz wiedzę religijną.

Niezbędnik może być używany zarówno jako integralna część pakietu "Ułożyć życie z Bogiem" opracowanego w wydawnictwie Jedność, jak i niezależnie od pozostałych tworzących go publikacji.

Odbiorcy
- młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania
Dlaczego warto sięgnąć po tę publikację
- to narzędzie dydaktyczne wygodne dla katechety i atrakcyjne dla młodzieży
- zamieszczono w niej przebieg liturgii sakramentu bierzmowania i ważne modlitwy oraz wyjaśniono biblijne symbole Ducha Świętego
- zawiera wskazówki dotyczące wyboru świadka oraz imienia do bierzmowania.

Książka "Ułożyć życie z Bogiem. Niezbędnik bierzmowanego" - Krzysztof Mielnicki, Bogusław Nosek, Ewelina Parszewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2017 r. Cena 4.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.