pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ostatnie proroctwo

Autor książki:

Antonio Socci

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378644538
ISBN: 978-83-7864-453-8
Data: 2017-01-24
Obniżka! 17.03  29.90  12.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

List do papieża Franciszka o Kościele w czasach ostatecznych

Dziś mamy do czynienia z największą walką, jakiej kiedykolwiek doświadczyła ludzkość. Nie sądzę, by wspólnota chrześcijańska zdawała sobie z tego w pełni sprawę. Dziś znajdujemy się w obliczu ostatecznej batalii między Kościołem i Anty-Kościołem, pomiędzy Ewangelią i Anty-Ewangelią.

św. Jan Paweł II

Nasza przyszłość, jak i los naszej planety są zagrożone.

Benedykt XVI

Najnowsza książka doskonałego dziennikarza i autora bestsellerów to wstrząsające zestawienie proroctw i wizji wielkich świętych, papieży i mistyków oraz przesłań tajemnic maryjnych objawień. Czy nastają czasy wielkiego odstępstwa, czy musimy uzbroić sie do walki ze złem, które zwiedzie wielką część ludzkości? Nigdy w historii nie było tak wielkiego nagromadzenia porażających proroctw przepowiadających wielką katastrofę dla chrześcijaństwa i świata. Wskazują one na niebezpieczeństwo powszechnej apostazji, wielkiej dezorientacji i zamętu, które mogą narodzić się w łonie samego Kościoła. To błyskotliwy, rzetelny i pasjonujący apel skierowany do serca każdego człowieka, uświadamiający każdemu, że nie można już dłużej ignorować ostrzeżeń przekazywanych nam od tak dawna.

Druga część książki to list otwarty do papieża Franciszka, wskazujący na powagę dramatycznych czasów, w jakich przyszło nam żyć, wysuwający postulaty i prośby, które autor kieruje do najwyższego pasterza Kościoła, zatroskany o jego los i kondycję.

Ojciec święty Franciszek, po otrzymaniu tej książki, osobiście odpowiedział Antonio Socciemu:

Drogi Bracie! Otrzymałem Twoją książkę i załączony do niej list. Dziękuję Ci, oby Bóg Cię wynagrodził. Zacząłem ją czytać i jestem pewien, że wiele spośród tego, co się w niej znajduje, będzie dla mnie bardzo dobre.

Faktycznie, także i krytyka pomaga nam w podążaniu właściwą drogą Pana. Dziękuję Ci za modlitwy Twoje i Twojej rodziny, prosząc Boga o błogosławieństwo, a Matkę Bożą o to, by was chroniła.

Twój Brat i Sługa w Panu, Franciszek

Książka "Ostatnie proroctwo" - Antonio Socci - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2017 r. Cena 17.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Antonio Socci - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
40 dni walki duchowej - okładka książki

40 dni walki duchowej

ks. Piotr Glas
Serce naszej Matki - okładka książki

Serce naszej Matki

Alan A. Carver
Ostatnie wołanie Maryi - okładka książki

Ostatnie wołanie Maryi

ks. Piotr Glas
Produkty podobne:
Marta Robin. Pasja życia - okładka książki

Marta Robin. Pasja życia

Sławomir Sosnowski
Żyj zanim umrzesz - okładka książki

Żyj zanim umrzesz

Daniel Kolenda