pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ułożyć życie z Bogiem. Celebracje przed bierzmowaniem
Tytuł książki:

Ułożyć życie z Bogiem. Celebracje przed bierzmowaniem

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 164x236 mm
EAN: 9788379718184
ISBN: 978-83-7971-818-4
Data: 2017-11-14
10.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ułożyć życie z Bogiem. Celebracje przed bierzmowaniem - opis książki:

Publikacja przygotowana według "Wskazań Konferencji Episkopatu Polski dotyczących przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania" z 14 marca 2017 r.

"Celebracje przed bierzmowaniem" to publikacja zawierająca teksty modlitw i czytań wykorzystywanych podczas pięciu celebracji realizujących program przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania "Ułożyć życie z Bogiem". Stanowi ona praktyczną pomoc dla prowadzącego je duszpasterza. Oprócz tekstów liturgicznych zostały w niej zasygnalizowane wszystkie działania przewidziane w planie celebracji, dzięki czemu celebrans będzie mógł na bieżąco śledzić ich tok.

Kompletne scenariusze celebracji znajdują się w osobnej publikacji zatytułowanej "Ułożyć życie z Bogiem. Przewodnik do celebracji".

Odbiorcy:
- duszpasterze i katecheci przygotowujący młodzież się do sakramentu bierzmowania.

Dlaczego warto sięgnąć po tę publikację?
- zawiera teksty czytań biblijnych oraz modlitw wykorzystywanych w celebracjach
- posiada praktyczną formę zwartej publikacji, w której celebrans z łatwością znajdzie plan celebracji oraz potrzebne w każdej z nich teksty wzięte z mszału i lekcjonarza, a także dodatkowe formuły modlitw
- wprowadzony dodatkowo czerwony kolor czcionki czyni publikację przejrzystą i wygodną w użyciu
- w celebracjach przewidziane są różnorodne formy liturgiczne: słowo Boże, adoracje Najświętszego Sakramentu, adoracja krzyża, Eucharystia, tak opracowane, by angażowały duchowo kandydatów odpowiednio do ich wieku i stopnia dojrzałości

Książka "Ułożyć życie z Bogiem. Celebracje przed bierzmowaniem" - Krzysztof Mielnicki, Bogusław Nosek, Ewelina Parszewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2017 r. Cena 10.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]