pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wejdź do królestwa. Jak odnaleźć szczęście, pokój i radość nie z tego świata

Autor książki:

s. Bożena M. Hanusiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828505
ISBN: 978-83-7482-850-5
Data: 2017-09-19
Cena wydawcy: 22.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ta książeczka to zaproszenie skierowane do każdego człowieka, by zdecydował się wejść do królestwa, które głosił Jezus z Nazaretu, i skorzystać z niesamowitych przywilejów dziecka Boga. W zawartych w niej rozważaniach odkryjesz na nowo realną siłę, którą znaleźć można w Słowie Bożym. Zanurzając się w tej niezwykłej, ale przystępnej dla każdego lekturze duchowej, spotkasz się z Chrystusem i razem z Nim odmienisz wszystko to, co dziś nie pozwala ci być naprawdę wolnym i szczęśliwym.

Dowiedz się, jak wykorzystać szansę na dobre i pełne
miłości życie. Nabierz odwagi, by żyć radością i pokojem nie z tego świata!
Czy żyjesz Dobrą Nowiną, że Bóg wybrał cię przed wiekami i powołał do nieskończonego szczęścia w Nim? Jesteś dzieckiem Boga - kimś jedynym, przeznaczonym do życia w Jego chwale. Przykazania, jakie otrzymałeś, służą temu, abyś mógł wejść do chwały królestwa Boga. Nawet jeśli jeszcze nie odnajdujesz w nich szczęścia, ale pasmo zakazów i nakazów, trzymaj się ich, a nie zbłądzisz. Nie zamkniesz sobie drogi do szczęścia. Bóg z wielkiej miłości do ciebie daje ci je w Kościele, abyś żył jak dziecko Króla, bo istotnie nim jesteś.

Książka "Wejdź do królestwa. Jak odnaleźć szczęście, pokój i radość nie z tego świata" - s. Bożena M. Hanusiak - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2017 r.

Ocena: 5 (z 2 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Magdalena; Ocena: 5 pkt.; Data: 2019-02-27 ; Zobacz regulamin pkt 2.5
Z serca polecam tę wyjątkową książkę - prawdziwy skarb do odkrycia...