pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Płomieniu Ognia, zstąp!

Autor książki:

s. Bożena M. Hanusiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828994
ISBN: 978-83-7482-899-4
Data: 2018-05-10
9.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Bez Ducha Świętego Bóg jest daleko, Chrystus pozostaje w przeszłości, Ewangelia jest martwą literą, Kościół jest tylko organizacją, władza - dominacją, misja - propagandą, liturgia - niczym innym, jak tylko wspomnieniem, życie chrześcijańskie - moralnością niewolnika.

metropolita Ignatios z Syrii
Płomieniu Ognia, zstąp! to wyjątkowy modlitewnik poświęcony Duchowi Świętemu. Zawarte w nim modlitwy zanurzone są w wielkiej tajemnicy Jego jedności z Bogiem Ojcem i Synem Bożym. Odwołują się też do niezawodnego orędownictwa Maryi - Tej, która została wypełniona Duchem Świętym. Bogactwo przepięknych tekstów modlitewnych inspiruje do osobistego i wspólnotowego wołania o moc Ducha i otwiera na Jego dary, które naprawdę zmieniają życie człowieka - oczyszczają jego duszę, uzdrawiają z chorób i uwalniają od działania zła. Wypowiadając te pełne mocy słowa nowenn, litanii i hymnów, można nieustannie trwać w wielkim uwielbieniu Boga i otworzyć się na szereg niesamowitych łask, które On przygotował dla każdego człowieka.

Książka "Płomieniu Ognia, zstąp!" - s. Bożena M. Hanusiak - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2018 r. Cena 9.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.