pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

40 dni duchowej odnowy

Autor książki:

s. Bożena M. Hanusiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788367530279
ISBN: 978-83-67530-27-9
Data: 2023-03-30
36.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Medytacje na Wielki Post

 

Siostra Bożena Maria Hanusiak – pustelnica i autorka bestsellerów, m.in. Maryja mówi do Ciebie, Ja Jestem. Spotkania z Jezusem Eucharystycznym – tym razem wprowadza w czterdziestodniowe rekolekcje, które mogą stać się ważnym krokiem do przemiany twoich myśli i serca.

Wielki Post to czas nawrócenia – porzucenia grzechu i oczyszczania ze złych przyzwyczajeń. Chrystus w tym czasie szczególnie wzywa cię do ufności, chce, abyś serdeczniej przylgnął do Niego. Kontemplując Go w Jego męce, dostrzeżesz, że On jest blisko ciebie, gotów darować ci
każdy grzech. W Nim uspokoisz swoje serce i przygotujesz je na nowe życie w Chrystusie.

  Książka pozwoli ci przeżyć czterdzieści poruszających spotkań z umęczonym Zbawicielem. Zawiera ona także rozważania na każdy dzień Wielkiego Postu oraz wskazania pustelników, duchowych mistrzów i świętych starożytnego Kościoła. Całości dopełniają Droga krzyżowa oraz głębokie modlitwy mistyków i z Tradycji Kościoła.

Siostra Bożena Maria całe swoje życie prowadzi w trosce o skupienie, trwanie w Bożej obecności, rozważanie Bożej nauki i dzielenie się owocami tych rozważań w postaci tekstów, które mogą stanowić cenną pomoc dla wszystkich zainteresowanych głębszym przeżywaniem swojej wiary.

o. Tomasz Maria Dąbek OSB

Książka "40 dni duchowej odnowy" - s. Bożena M. Hanusiak - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2023 r. Cena 36.31 zł. Zapraszamy na zakupy!