pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Św. Maria Magdalena Zwiastunka miłości eucharystycznej
Tytuł książki:

Św. Maria Magdalena Zwiastunka miłości eucharystycznej

Autor książki:

Davidson Sean

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Księży Marianów
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 135x204 mm
EAN: 9788375025989
ISBN: 978-83-7502-598-9
Data: 2018-04-16
19.95  25.90  5.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jak pisze w swej recenzji ks. dr hab. Piotr Kieniewicz MIC: "[...] książka proponuje niezwykle ciekawą duchową podróż ku Eucharystii. Przewodnikiem jest św. Maria Magdalena, a ściślej rzecz ujmując - jej bezgraniczna miłość do Chrystusa, zrodzona z otrzymanego daru przebaczenia". Świętą Marię Magdalenę często nazywamy Apostołką Apostołów, ale można nazwać ją też patronką adoracji Najświętszego Sakramentu przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, "ponieważ bardzo umiłowała", a adoracji Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie nie sposób wyobrazić sobie bez miłości do Tego, który z miłości pozostał z nami aż do skończenia świata. Po drugie, jak pisze św. Piotr, "miłość zakrywa wiele grzechów" (1 P 4, 8), o czym św. Maria Magdalena dała świadectwo tak wymowne, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.

Autor wyznaje, że książka ta zrodziła się z miłości: istotnie nie jest relacją biograficzną, a raczej świadectwem i medytacją. Czytelnik towarzyszy autorowi w podróży śladami świętej, by uczyć się od niej wrażliwości na obecność Chrystusa, ale też tak jak ona przemieniać własne życie.


Ks. Sean Davidson, urodzony w 1979 roku w Londynie, w Anglii, należy do zgromadzenia Misjonarzy Najświętszej Eucharystii, założonego w 2007 roku z inicjatywy biskupa Dominiquea Reya i ojca Floriana Racinea w południowej Francji. Formację kapłańska ropoczął w 2004 roku. Pięc lat później ukończył studia formacyjne na papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie, a w 2011 roku przyjął święcenia kapłańskie, by wkrótce potem rozpocząć posługę duszpasterską we francuskiej diecezji Fréjus-Tulon. w swojej pracy misjonarskiej podróżuje głownie po Europie i Stanach Zjednoczonych, propagując nieustanną adorację Najświętszego Sakramentu, organizując rekolekcje i wykłady tematyczne.

Książka "Św. Maria Magdalena Zwiastunka miłości eucharystycznej" - Davidson Sean - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Księży Marianów. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2018 r. Cena 19.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Portret filozoficzny Josepha Ratzingera - okładka książki

Portret filozoficzny Josepha Ratzingera

Bernard Tisser de Mallerais
Przymierze - okładka książki

Przymierze

Zofia Kossak
Po co Kościół - okładka książki

Po co Kościół

ks. Grzegorz Strzelczyk
Produkty podobne:
Chlebem karmieni - okładka książki

Chlebem karmieni

o. Pierre-Marie Delfieux
Tajemnica Maryi - okładka książki

Tajemnica Maryi

św. Ludwik Maria Grignion de Montfort