pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ukryta nikczemność. Kto zyskuje, a kto traci na inflacji?

Autor książki:

Tomasz J. Ulatowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: QBN
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 204 s.
Wymiar: 598x165 mm
EAN: 9788396453495
ISBN: 978-83-9645-349-5
Data: 2023-01-25
26.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nie ma lepszego, bardziej subtelnego i pewniejszego sposobu niszczenia podstaw funkcjonowania społeczeństwa od psucia pieniądza. Przez ciągły proces inflacji rządy mogą w niedostrzegalny sposób konfiskować ważną część bogactwa swoich obywateli Proces ten wykorzystuje wszystkie ukryte siły ekonomii po stronie destrukcji i czyni to w sposób, którego nawet jeden człowiek na milion nie jest w stanie zrozumieć.

Te słowa ekonomicznego guru Johna Maynarda Keynesa dają wiele do myślenia. Czyżby rządy doprowadzały do destrukcji swoich społeczeństw
Inflacja stanowi przedmiot nieustannych badań, a na jej temat wydano setki publikacji naukowych. Pomimo to istnieje wokół niej wiele niejasności. Bezsprzecznym faktem jest, że psucie pieniądza rujnuje społeczeństwa, ale może wynika to z tego, że są tacy, którzy na tym zarabiają
Ukryta nikczemność. Kto zyskuje, a kto traci na inflacji autorstwa Tomasza J. Ulatowskiego to książka, którą każdy musi przeczytać. Autor w bardzo przystępny sposób tłumaczy proceder, któremu oddają się prawie wszyscy ludzie władzy. Bez względu na orientację polityczną i epokę. Psucie pieniądza, czyli właśnie inflację, stosowali starożytni Rzymianie, komuniści, demokraci.

Po przeczytaniu tej książki każdy zrozumie, jak jest okradany, jak byli okradani jego rodzice i jak byli okradani jego dalecy prapradziadowie. Okradani jak najbardziej legalnie i w pełnym majestacie prawa. Książka pozwala każdemu na zrozumienie tego, czego nawet jeden człowiek na milion nie jest w stanie zrozumieć.

Książka "Ukryta nikczemność. Kto zyskuje, a kto traci na inflacji?" - Tomasz J. Ulatowski - oprawa miękka - Wydawnictwo QBN. Książka posiada 204 stron i została wydana w 2022 r. Cena 26.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.